SK

Prindi

Ettevõttest

SK ID Solutions (SK) on spetsialiseerunud rahvusvahelistele e-identiteedi lahendustele. Oleme Eesti riigi partner sertifikaatide väljastamisel isikut tõendavatele dokumentidele (ID-kaart, Mobiil-ID, Digi-ID, elamisloa kaart ja e-residendi Digi-ID). Võimaldame erinevate riikide kodanikel e-teenustesse sisse logida ning elektroonilisi allkirju anda. SK ID Solutions teenindab ligi 1000 organisatsiooni, mille hulgas on nii finants-, tervishoiu-, haridus- kui ka muud era- ja riigisektori e-teenused. Oleme Baltikumis väljastanud 3 000 000 autentimisvahendit. 

SK tõi 2017. aasta alguses turule Smart-ID - Balti riikides populaarse isikutuvastuslahenduse. Smart-ID äpi saab alla laadida Google PlayApp Store ja AppGallery kaudu ning sellega saab kasutada paljusid e-teenuseid. Lõppkasutajatele on Smart-ID kasutamine tasuta. Vaata ka smart-id.com.

Meie põhitegevused:

  • sertifitseerimis- ja ajatempliteenuse pakkumine;
  • elektroonilise allkirjastamise tehnoloogia ja rakenduste väljatöötamine;
  • valideerimisteenuste pakkumine.

SK loodi 2001. aastal, meie asutajad ja omanikud on Swedbank, SEB Pank ja Telia Eesti.

SK ajaloo kohta saad lugeda siit.

Usaldusväärsus ja vastavus standarditele

SK läbib iga-aastaselt regulaarse vastavushindamise, mille tulemustega saab tutvuda siin. Meie teenused vastavad rahvusvahelistele standarditele ning ühena esimestest Euroopas on SK alates 01.07.2016 kantud Euroopa usaldusnimekirja (Trusted List) kui kvalifitseeritud usaldusteenuse osutaja. Meie tegevus on tunnustatud rahvusvahelise infoturvalisuse sertifikaadiga ISO/IEC 27001:2013

Loe rohkem seadusandlusest, millest SK oma tegevuses juhindub.