Prindi

Uus teenuspakett DigiDoc4 tarkvara kasutajatele

28.05.2020

Alates 1. juunist saavad kõik DigiDoc4 klient tarkvara ärikasutajad liituda uue teenuspaketiga, mis on mõeldud kasutamiseks lepingu sõlminud ettevõtte kõikidele töötajatele. Uue paketi kuutasu sisaldab 150 allkirjastamist olenemata allkirjastamise vahendist.

Alates 1. juunist 2020 kehtib kõikidele ettevõtetele, kes kasutavad DigiDoc4 klient allkirjastamise tarkvara suurema dokumendikoguse allkirjastamiseks ja kes samas ei tegutse e-teenuse pakkujana, uus teenuspakett. Selle loomisel pidasime silmas ettevõtteid ja asutusi, kes vajavad SK teenuseid ainult DigiDoc4 dokumentide allkirjastamiseks. Samuti oli meie eesmärk muuta tavapärasest suuremas koguses digiallkirjastamine asutuste jaoks võimalikult mugavaks ja ülevaatlikuks.

Uue paketiga liitujatele anname IP-aadressipõhise ligipääsu Mobiil-ID teenusele, Smart-ID teenusele, Ajatempliteenusele ja Kehtivuskinnitusteenusele. Tänu sellele saavad uuest DigiDoc4 paketist kasu lepingu sõlminud asutuse kõik töötajad, kes kasutavad DigiDoc4 tarkvara ärikliendi režiimis.

DigiDoc4 uue paketi kuutasus on 150 allkirja ja see hõlmab kõiki dokumente, mis on DigiDoc4 klient tarkvaras allkirjastatud ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-ID abil. Uue paketiga saavad liituda ka juba olemasolevad SK ID Solutionsi kliendid, kes vastavad kehtestatud tingimustele. 

DigiDoc4 uue paketi hinnakiri asub siin.

Kui soovite uue paketi kohta rohkem informatsiooni, kirjutage palun e-posti aadressile sales[A]skidsolutions.eu