SK

Prindi

Uus teenuspakett DigiDoc ärikasutajatele

28.05.2020

Alates 1. juunist saavad kõik DigiDoc töölaua- ja mobiilirakenduse ärikasutajad liituda uue teenuspaketiga, mis on mõeldud kasutamiseks lepingu sõlminud ettevõtte kõikidele töötajatele. Uue paketi kuutasu sisaldab 150 allkirjastamist olenemata allkirjastamise vahendist.

Alates 1. juunist 2020 kehtib kõikidele ettevõtetele, kes kasutavad DigiDoc allkirjastamise tarkvara suurema dokumendikoguse allkirjastamiseks ja kes samas ei tegutse e-teenuse pakkujana, uus teenuspakett. Selle loomisel pidasime silmas ettevõtteid ja asutusi, kes vajavad SK teenuseid ainult dokumentide allkirjastamiseks DigiDoc rakendustes. Samuti oli meie eesmärk muuta tavapärasest suuremas koguses digiallkirjastamine asutuste jaoks võimalikult mugavaks ja ülevaatlikuks.

Uue paketiga liitujatele anname IP-aadressipõhise ligipääsu Mobiil-ID teenusele, Smart-ID teenusele, Ajatempliteenusele ja Kehtivuskinnitusteenusele. Tänu sellele saavad uuest DigiDoc allkirjastamise tarkvara paketist kasu lepingu sõlminud asutuse kõik töötajad, kes kasutavad DigiDoc tarkvara (nii töölaua- kui mobiilirakendust) ärikliendi režiimis.

Uue paketi kuutasus on 150 allkirja ja see hõlmab kõiki dokumente, mis on DigiDoc töölaua- ja mobiilirakenduses allkirjastatud ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-ID abil. Uue paketiga saavad liituda ka juba olemasolevad SK ID Solutionsi kliendid, kes vastavad kehtestatud tingimustele. 

Uue paketi hinnakiri asub siin.

Kui soovite uue paketi kohta rohkem informatsiooni, kirjutage palun e-posti aadressile sales[A]skidsolutions.eu