SK

Prindi

Uus Mobiil-ID sümboolika ja veebileht

11.07.2022

SK ID Solutions võttis selle aasta juulis kasutusele Mobiil-ID uue sümboolika, mis asendab täielikult varasemad kujunduselemendid. Loodud on ka uus Mobiil-ID veebileht www.mobiil-id.ee 

Mobiil-ID kasutajate jaoks on kõige tähelepanuväärsem muutus Mobiil-ID sinistes ja valgetes värvitoonides uus logo, mis koosneb omavahel ühendatud tähtedest M, I ja D. Uue logo täispikas versioonis on teenuse nimetus välja kirjutatud ning nuppudele lisatud ka teenuse osutaja SK ID Solutionsi nimi. Lühikesel versioonil on ainult logo – puudub teenuse ja teenuseosutaja nimetus. Rahvusvaheliselt kasutatavas pikas logos on teenuse nimi ingliskeelne – Mobile-ID.

Soovitame kõikidel e-teenustel uue kujundusega Mobiil-ID nupud kasutusele võtta esimesel võimalusel. Nii on tagatud Mobiil-ID teenuse ühtne disain ja seeläbi suureneb kasutajate usaldusväärsus e-teenuse vastu. E-teenustele on juba loodud uue Mobiil-ID sümboolikaga logo ja nupud nii inglise kui eesti keeles ja koostatud Mobiil-ID brändielementide kasutusjuhend. Arvestades e-teenuste erinevaid disainilahendusi oleme loonud kolm erinevat logo, mille põhjal saavad e-teenused ise uue kuju ja taustavärviga nuppe luua. Mobiil-ID uute nuppude ja brändielementidega saate tutvuda siin.

Ka Smart-ID nupud on läbinud uuenduskuuri ning saanud täiendust teenusepakkuja nimega. Kui teie e-teenus kasutab kasutajate autentimiseks Smart-ID-d, siis palume ka seal olemasolev Smart-ID nupp asendada uuega. Smart-ID uued nupud on siin.