SK

Prindi

Tänasest peab e-teenustes olema seadistatud ESTEID-SK 2015 vahesertifikaat

01.03.2016

Hea koostööpartner

Alates tänasest väljastab Politsei- ja Piirivalveamet isikut tõendavatele dokumentidele senisest tugevamal krüptograafilisel algoritmil põhinevaid lõppkasutaja sertifikaate. Selleks et e-teenused uue põlvkonna sertifikaatidega töötaksid, tuleb e-teenuste omanikel infosüsteemides seadistada ESTEID-SK 2015 vahesertifikaat. 

Uue ESTEID-SK 2015 vahesertifikaadi lisamine on vajalik kõikides infosüsteemides ja rakendustes, kus saab ID-kaardi, Mobiil-ID, digi-ID, elamisloakaardi või e-residendi digi-ID abil autentida või digitaalallkirjastada, aga ka kõikides süsteemides, kus on võimalik kontrollida digitaalallkirjade kehtivust. Täname e-teenuste pakkujaid, kes on vahesertifikaadi juba seadistanud!

Kui te pole uut vahesertifikaati lisanud, ei saa lõppkasutajad teie e-teenusesse ID-kaardi, Mobiil-ID, digi-ID, elamisloakaardi ega e-residendi digi-IDga siseneda ning teenus ei tunne nende antud digitaalallkirju ära.

Oleme valmis teid selle muudatuse tegemisel igakülgselt toetama.

Oleme valmis teie teenused peale seadistamist üle testima. Selleks võtke meiega ühendust aadressil support[A]sk.ee ja andke teada, kuidas peaksime testima.
 

Sertifitseerimiskeskus