SK

Prindi

Smart-ID võitis auhinna Aasta teenus 2017

29.05.2017

Smart-ID võitis Leedus riikliku ettevõtlusauhinna konkursil prestiižika auhinna Aasta teenus 2017. Žürii hindas kõrgelt Smart-ID innovaatilisust, loodud lisandväärtust, kasutajate rahuolu ja konkurentsivõimet. 

Leedu riikliku ettevõtlusauhinna žürii hindas konkursile esitatud teenuste unikaalsust ja innovatsiooni, funktsionaalsust, tarbijate rahulolu teenusega, turuosa ja kasumlikkuse kasvu ning ekspordivõimekust. Parima teenuse kategoorias võitis peaauhinna SK ID Solutionsi loodud Swedbankis ja SEB Pangas kasutusel olev autentimis- ja allkirjastamisvahend Smart-ID.

Leedu riikliku ettevõtlusauhinna konkursile kandideeris kokku 150 toodet ja teenust 12 kategoorias, sh energia, IT, rahandus, transport ja logistika, jaekaubandus, arstiabi, õigusteenused ja haridus.

Aasta teenus 2017 konkursi korraldaja on Leedu suurim teenuste ja IT-ettevõtete katusorganisatsioon Lietuvos Verslo Konfederacija, mis on rahvusvahelise kaubanduskoja ICC kohalik esindus. Žüriisse kuulusid Leedu arvamusliidrid, ettevõtjad ja valdkondlikud eksperdid. Konkursi tulemused tehti teatavaks 25.05.2017.