SK

Prindi

SK uus juhatuse liige on Piret Korol

28.04.2014

Pressiteade
Sertifitseerimiskeskus

Alates 21. aprillist on Sertifitseerimiskeskuse juhatuse liige Piret Korol, kelle peamiseks tööülesandeks saab müügitegevuse laiendamine.

21. aprillist on SK juhatuse liige Piret Korol, kes asub looma senisest laiemat müügitegevusplaani ning vastutab selle elluviimise eest.

SK juhataja Kalev Pihli sõnul on SK oma 13 tegevusaasta jooksul suutnud luua head kliendisuhted, tugeva meeskonna ja kvaliteetsed teenused: „Nüüd oleme oma soovides kasvanud aga veelgi suuremaks ning plaanis on jõuliselt laiendada SK teenuste müüki väljapoole Eestit. Seetõttu laiendasime ka oma meeskonda ühe juhatuse liikme võrra.“

Piret Korol on enne SK-ga liitumist töötanud erinevates ettevõtetes juhtivatel ametikohtadel Eesti ja ka Baltikumi tasandil, sh ERGO kindlustuses, Silberautos ja Elisas.

„Minu valiku puhul on SK teinud nö raamist väljas otsuse, mis on suurepärane võimalus midagi uut ja huvitavat teha. Väljakutse on väga ambitsioonikas ning mul on hea meel sellesse oma panus anda. SK kogenud, kokkuhoidva ja pädeva meeskonnaga on kindlasti võimalik saavutada silmapaistvaid tulemusi,“ ütles Piret Korol.

2001. aastal asutatud AS Sertifitseerimiskeskus on riiklikult akrediteeritud sertifitseerimis- ja ajatempliteenusele ning sellega seotud tarkvara arendusele ja opereerimisele keskendunud ettevõte. SK kui Eesti riigi partner väljastab sertifikaate riiklikele isikut tõendavatele dokumentidele (ID-kaart, elamisluba, Digi-ID ja Mobiil-ID). 

Lisainformatsioon:

Kalev Pihl
AS Sertifitseerimiskeskus
Juhataja
E-post: kalev.pihl[A]sk.ee
Tel: 506 5638