SK

Prindi

Sertifitseerimiskeskus tutvustab Barcelonas Mobiil-ID lahendusi

21.02.2013

25. veebruaril algaval ülemaailmsel üritusel Mobile World Congress tutvustab Sertifitseerimiskeskus Mobiil-ID'd ja selle võimalusi.

Hispaanias toimuval kongressil tutvustavad Mobiil-ID lahendusi Sertifitseerimiskeskuse töötajad Jaan Murumets, Ares Hubel ja Annika Ljaš.
„Eesti on maailmameister Mobiil-ID kasutamises. Läheme ja näitame, milleks me seda siin Eestis igapäevaselt kasutame ja aitame neil ka meistriks saada,“ ütles SK tootejuht Jaan Murumets.

Sertifitseerimiskeskuse lahendusi tutvustatakse Eesti stendis, mis asub näitusehallis 8.1. Paralleelselt SK-ga tutvustavad oma lahendusi ka teised Eesti IT-firmad: Cannedapps, Dream Group/DreamApply, Elvior, Girf/EdgeWise, Yoga, Oskando /SeeMe, Fabulonia, Nutiteq, Positium, TaxiPal, Fortumo, Yep, NOW!Innovations, Mooncascade, Surface Labs International, Regio/ Reach-U.
Mobile World Congress on kõige olulisem mobiililahendustele keskendunud sündmus, kus jagavad kogemusi tipp-visionäärid kõikjalt maailmast. Kongress toimub 25.02 kuni 28.02 Hispaanias Barcelonas. Eesti ettevõtete osalemist toetab EAS.

2001. aastal asutatud AS Sertifitseerimiskeskus on riiklikult akrediteeritud sertifitseerimis- ja ajatempliteenusele ning sellega seotud tarkvara arendusele ja opereerimisele keskendunud ettevõte.


Lisainformatsioon:
Annika Ljaš
müügiassistent
555 900 44