SK

Prindi

SK jõudis Unistuste tööandja konkursi finaali

28.02.2022

SK ID Solutions jõudis Eesti hinnatuima tööandjabrändi konkursi Unistuste tööandja finalistide hulka. SK puhul hindas žürii kõrgelt sisemise ja välise kuvandi ühtsust ning töötajate kõrget motiveeritust. 

Tunnustatud Eesti personalijuhtidest koosnev žürii hindas kõrgelt SK mainet nii teenusepakkuja kui tööandjana. Selle järgi näevad SK praegused ja potentsiaalsed töötajad SK-d kui tööandjat sarnaselt – me vastutame suurte asjade eest, viime ellu olulist missiooni ja teeme asju, millest on päriselt kasu väga paljudele inimestele.

„Meie jaoks on päriselt oluline, et meie töötajad tunneksid ennast väärtuslikena ja et nad teaksid, et SK tööandjana pingutab selle nimel pidevalt. See on ennekõike tähtis saavutus kogu meie tiimile, kuid ka klientidele ja meie autentimisteenuste kasutajatele tähendab see palju, sest ainult motiveeritud töötajatega saame teha tõeliselt ägedaid asju,“ ütles SK juhatuse liige Liisa Lukin.

Lisaks sellele pidasid SK töötajad oluliseks häid arenguvõimalusi ja lahedaid ühisüritusi, mis tugevdavad tiimitunnet. Meie töötajad hindasid kõrgelt ka võimalust töötada valdkonnas, millest on kasu paljudele inimestele ning seeläbi ennast teostada.

Unistuste Tööandja konkurssi viib läbi Marketingi Instituut koostöös CV-Keskuse ja tunnustatud Eesti personalijuhtidega. Ärisektori kategooria finalistide hulgas olid lisaks SK-le veel Ericsson Eesti, Nordea Pank, SEB Pank ja If kindlustus.