SK

Prindi

SK ID Solutions võitis Aasta uuendaja tiitli

11.10.2019

SK ID Solutions pälvis EASi ja Eesti Tööandjate Keskliidu konkursil "Ettevõtluse auhind 2019" Aasta uuendaja auhinna Smart-ID väga eduka arendamise eest.

Aasta uuendaja auhinna eesmärk on tunnustada uuendusi juurutanud Eesti ettevõtteid, mis on viimase kolme aasta jooksul teinud uuendusi oma toodetes, teenustes, tehnoloogias või organisatsioonis.

SK ID Solutionsi juhataja Kalev Pihla sõnul on Aasta uuendaja auhind tunnustus kõigile, kes on aidanud kaasa Smart-ID edule: „Mul oli Aasta uuendaja auhinda vastu võttes tõeline rahvasaadiku tunne, sest sellega tunnustas EAS väga paljusid, keda ma sain esindada. SK meeskond on lihtsalt parim – me oleme koos kõvasti ägedamad, kui meid ükshaaval uurides ja mõttes kokku liites võiks arvata! Samas sünnivad uuendused alati koostöös ning meie kõigi poolt suured tänud partneritele ja klientidele, kes on koos meiega Smart-ID nii edukaks teinud.“

Lisaks Aasta uuendaja tiitlile tõstis EAS SK ID Solutionsit esile ka Aasta eksportööri kategoorias.

Ettevõtluse auhinna konkurss on Eesti riigi kõrgeim tunnustus silmapaistvatele ja edumeelsetele ettevõtetele. Koostöös valdkonna asjatundjatega, kes hindavad nii ettevõtte majandusnäitajaid kui väärtuseid ja panust ühiskonda, valiti viies kategoorias välja kolm kõige märkimisväärsemat ettevõtet ehk auhinna nominenti, kelle hulgast omakorda selgitas žürii välja parimad.

Lisaks SK ID Solutionsile kandideerisid Uuendaja auhinnale ka Comodule ja Mainor Ülemiste. Aasta uuendaja tiitel anti üle 11. oktoobril toimunud pidulikul galal, mille korraldasid EAS, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Eesti Tööandjate Keskliit.

SK ID Solutions tutvustas Smart-ID lahendust esmakordselt 2017. aastal ning praeguseks kasutab seda juba 2,5 miljonit inimest. Smart-ID on kasutusel kolmes Balti riigis ja enam kui 100 e-teenuses.