SK

Prindi

SK ID Solutions pärjati taaskord tiitliga „Edukas Eesti Ettevõte“

30.06.2022

SK ID Solutions on andnud oma panuse Eesti majanduse arengusse ja ausasse ärikultuuri ning pälvis väga heade majandustulemuste ja maksekäitumise eest teist aastat järjest tiitli „Edukas Eesti Ettevõte“. SK krediidireiting on AAA ehk suurepärane ning see hinnang kehtib rahvusvaheliselt.

Rahvusvahelise krediidiinformatsiooni ettevõtte Creditinfo Eesti tunnustuse „Edukas Eesti Ettevõtte“ pälvivad äriühingud, mille majanduslik seisukord on Creditinfo Reitingu järgi suurepärane (AAA), väga hea (AA) või hea (A). Kõrge krediidireiting näitab ettevõtte eeskujulikku majandusolukorda, häid finantstulemusi ning korrektset maksekäitumist.

Creditinfo Eesti kogutud ja analüüsitud andmete järgi on SK ID Solutions kõrge usaldusväärsusega ja maksejõuetuse tõenäosus on madal. Selle põhjal omistati SK-le juba teist aastat järjest kõrgeim ehk AAA krediidireiting, mis on rahvusvaheliselt aktsepteeritud. Väljastatud sertifikaadi järgi on SK ID Solutions andnud oma panuse Eesti majanduse arengusse ja ausasse ärikultuuri. 

Ainult 0,7% Eesti ettevõtetest on pärjatud suurepärase AAA krediidireitinguga.

Krediidireiting on näitaja, mille alusel on võimalik hinnata ettevõtteid nende majanduslikust küljest. Selleks, et saavutada kõrge reiting, peavad eeskujulikud olema nii ettevõtte majanduslik olukord,  maksekäitumine kui ka finantstulemused.

Enam kui 20 aastat tagasi välja töötatud Creditinfo mudel prognoosib 99- protsendilise tõenäosusega ettevõtte seisundit järgmise 12 kuu jooksul. See on välja töötatud rahvusvaheliste standardite põhjal ning kohandatud Eesti turule.​