SK

Prindi

SK ID Solutions pälvis kõrge krediidireitingu

12.05.2017

Creditinfo Eesti omistas SK ID Solutionsile väga hea ehk AA krediidireitingu, mida antakse vaid suurepäraste finantsnäitajatega ettevõtetele.

Creditinfo Eesti AS raporti järgi on SK ID Solutions kõrge omakapitaliga usaldusväärne ettevõte, mille tulud on viimaste aastate jooksul kasvanud ning maksejõuetuse tekkimise tõenäosus on madal. Möödunud aasta heade majandusandmete põhjal pärjati SK tunnistusega Edukas Eesti Ettevõte 2017.

Creditinfo Reiting on koondhinne ettevõtte majandus- ja finantsolukorrale ja maksekommetele. Reitingut väljendatakse tähekombinatsioonidena: AAA (suurepärane), AA (väga hea), A (hea), BBB (rahuldav), BB (kasin), B (nõrk), C (mitterahuldav). Eestis pälvis AA ehk väga hea reitingu 14,2% ettevõtetest, AAA reitingu 1,3% ning A ehk hea hinnangu 22,4%. 52,5% Eesti firmadest on reitinguga BB või BBB.

SK ID Solutions on spetsialiseerunud rahvusvahelistele e-identiteedi lahendustele. Oleme Eesti riigi partner sertifikaatide väljastamisel isikut tõendavatele dokumentidele. Võimaldame erinevate riikide kodanikel e-teenustesse sisse logida ning digitaalallkirju anda. SK ID Solutions teenindab enam kui 600 organisatsiooni, mille hulgas on nii finants-, tervishoiu- kui ka muud era- ja riigisektori e-teenused. Meie teenustel on Eestis üle 700 000 lõppkasutaja.