Prindi

SK ID Solutions lõpetab DigiDocService teenuse pakkumise

07.07.2020

Alates 1. oktoobrist 2020 SK ID Solutions lõpetab DigiDocService teenuse pakkumise. See puudutab kõiki e-teenuseid, mis võimaldavad Mobiil-ID kasutamist või mis kasutavad ID-kaardi toimingute jaoks DigiDocService veebiteenust.

Kui teie hallatav e-teenus kasutab siiani DigiDocService veebiteenust Mobiil-ID-ga autentimiseks või allkirjastamiseks, siis peate kohe alustama Mobiil-ID teenuse uuele REST API liidesele üleminekuga.

On äärmiselt oluline, et kõik DigiDocService veebiteenust kasutavad kliendid alustaksid alternatiivsele lahendusele üleminekuga esimesel võimalusel. Vastasel juhul ei ole alates 2020. aasta oktoobrist nendel organisatsioonidel enam võimalik pakkuda oma klientidele Mobiil-ID-ga autentimisvõimalust või katkevad olulised allkirjastamise protsessid, mis sõltuvad DigiDocService teenusest.

Need organisatsioonid, kes on üleminekuga juba alustanud, kuid pole seda veel edukalt lõpuni viinud, peavad protsessi esimesel võimalusel lõpetama. 

DigiDocService teenuse lõpetamise kohta leiab rohkem infot siit.

Palun võtke meiega kindlasti ühendust aadressil support[A]skidsolutions.eu, kui vajate Mobiil-ID teenuse uuele REST API liidesele üleminekuks lisainfot või tehnilist tuge.