SK

Prindi

SK ID Solutions lõpetab DigiDocService teenuse pakkumise alates 01.10.2020

10.09.2020

Alates 1. oktoobrist 2020 lõpetab SK ID Solutions DigiDocService teenuse pakkumise. E-teenused, kus kasutatakse siiani DigiDocService veebiteenust Mobiil-ID-ga autentimiseks või allkirjastamiseks, peavad enne seda minema üle Mobiil-ID teenuse uuele REST API liidesele.

On äärmiselt oluline, et kõik DigiDocService veebiteenust kasutavad ettevõtted ja asutused läheksid üle alternatiivsele lahendusele septembri jooksul. Vastasel juhul ei ole neil alates 2020. aasta oktoobrist enam võimalik pakkuda oma klientidele Mobiil-ID-ga autentimisvõimalust või katkevad olulised allkirjastamise protsessid, mis sõltuvad DigiDocService teenusest.

DigiDocService teenuse lõpetamise kohta leiab rohkem infot siit.

Organisatsioonid, kellel pole võimalik enne 1. oktoobrit uuele liidesele üle minna ja kes ei ole SK ID Solutionsit sellest veel teavitanud, peavad esimesel võimalusel võtma ühendust aadressil sales[A]skidsolutions.eu. Vastasel juhul sulgeme alates oktoobrist nende ligipääsu DigiDocService teenusele!

Kui vajate Mobiil-ID teenuse uuele REST API liidesele üleminekuks lisainfot või tehnilist tuge, siis palun võtke esimesel võimalusel meiega ühendust aadressil support[A]skidsolutions.eu.