SK

Prindi

SK Aastakonverentsi peaesineja on Peter Zinn

02.11.2016

Sertifitseerimiskeskuse Aastakonverentsi seekordne peaesineja on tunnustatud küberturvalisuse ekspert Peter Zinn. 

Peter Zinn räägib 3. novembril Tallinnas Kultuurikatlas toimuval SK Aastakonverentsil küberjulgeoleku trendidest ja sellest, mis mõjutab meie kõigi turvalisust juba lähimas tulevikus. Oma ettekande pealkirjaks on ta tabavalt valinud “We're All Gonna Д13“.

Telia Company identiteedi- ja turvateenuste juht Lauri Immonen annab oma ettekandes hinnangu Põhjamaade ja Baltikumi e-identiteedi sektorile. 
Seekordne konverents on eriline ka selle poolest, et tutvustame enda uut mobiilset elektroonilise identiteedi lahendust. Selle tehnoloogiast ja tehnilistest aspektidest räägib tootejuht Urmo Keskel

Traditsiooniliselt annab SK juhataja Kalev Pihl ülevaate viimase aasta olulisematest sündmustest SK vaatenurgast. Kvaliteedijuht Katrin Laas-Mikko räägib sellest, mis hakkab Euroopas toimuma usaldusteenustega pärast eIDAS määruse jõustumist ning lisateenuste ärijuht Liisa Lukin kõneleb teenusportfelli muudatustest. 

Päeva lõpus saab näha, mida põnevat pakub DigiDoc portaali uuenenud versioon. Seda demonstreerib portaali uus haldaja Gintas Balciunas Estinast.

Nagu ikka, on ka sel aastal huvilisi palju ja kohtade arv piiratud ning seepärast enam registreeruda ei saa. Küll aga on võimalik pärast konverentsi kõikide esitlustega tutvuda sellel aadressil: www.sk.ee/ettevottest/aastakonverents-2016.