SK

Prindi

Muudatused SK ID Solutionsi teenuste hinnakirjas ja üldtingimustes

18.06.2018

Alates selle aasta oktoobrist hakkavad kehtima uued teenuste kasutamise üldtingimused ning uus hinnakiri. Uued üldtingimused rakenduvad kõikidele meie lisateenustele: kehtivuskinnitusteenustele, Mobiil-ID teenusele, Smart-ID teenusele ja ajatempliteenusele. Hinnakirja muudatus puudutab kehtivuskinnitusteenust ja Mobiil-ID teenust.

Alates selle aasta kevadest on SK ID Solutions Leedu telekomiettevõtete partner Mobiil-ID teenuse pakkumisel. Tänu sellele on oluliselt suurenenud nende klientide hulk, kellel on vaja teha ainult Mobiil-ID päringuid. Pakkumaks paremat ja läbipaistvamat teenust, otsustasime, et alates 1. oktoobrist on varasemalt kehtivuskinnitusteenuse alla kuulunud Mobiil-ID eraldiseisev teenus koos uue hinnakirjaga.

01.10.2018 kehtima hakkava kehtivuskinnitusteenuse ehk sertifikaadi kehtivusinfot väljastava teenuse uue hinnakirja järgi langetame päringu hinda kõikides kuutasuga pakettides 50% võrra. 

Muudatus ootab ees ka kasutajapõhist autentimisteenust, mida me alates oktoobrist ei enam paku. Selle teenuse kõikide praeguste kasutajatega võtame personaalselt ühendust.

  • Kehtivuskinnitusteenuse uue hinnakirjaga saab tutvuda siin.
  • Mobiil-ID teenuse uue hinnakirjaga saab tutvuda siin.
  • Uued teenuste kasutamise üldtingimused on kättesaadavad siin

Kui soovite muudatuste kohta rohkem informatsiooni, kirjutage palun e-posti aadressile info@sk.ee.