SK

Prindi

Muudatused SK ID Solutionsi teenuste hinnakirjades

26.05.2020

Alates 1. juunist muutuvad SK ID Solutionsi pakutavate kehtivuskinnitusteenuse ning Mobiil-ID teenuse hinnakirjad. Samuti muutub Smart-ID teenuse hinnakiri e-identimise pakkujatele ja registreerimisasutustele.

Kehtivuskinnitusteenus

Kehtivuskinnitusteenuse ja vahendatud kehtivuskinnitusteenuse hinnakirjast eemaldatakse Baaspakett. Enne 01.06.2020 teenusega liitunud klientidele jõustub muudatus 1. oktoobril 2020. Kõik Baaspaketis olevad kliendid viiakse automaatselt üle Kontoripaketti, mille kuutasu on 9,60 eurot.

Mobiil-ID

Alates selle aasta juunist muutub Mobiil-ID teenuse hinnakirjas Pakett I, mis hakkab sisaldama 100 päringut ja mille kuutasu on pärast muudatust 10 eurot. Enne 01.06.2020 teenusega liitunud klientidele jõustub muudatus 1. oktoobril 2020.

Smart-ID uus hinnakiri e-identimise pakkujale ja registreerimisasutustele

Smart-ID hinnakirjas muutub kõikides pakettides päringu hind. E-identimise pakkujatele ja registreerimisasutustele, kellel on SK-ga sõlmitud leping enne 01.06.2020, jõustub muudatus 1. oktoobril 2020 või vastavalt lepingus kokkulepitud tingimustele. Muudatus puudutab ainult Smart-ID teenuse erihinnakirja. Smart-ID hinnakiri teistele e-teenuse pakkujatele ei muutu. Uuendatud hinnakiri on siin.

Kõigile uutele teenusega liitujatele jõustuvad hinnakirja muudatused alates 1. juunist.

SK soovitab kõikidel oma klientidel esimesel võimalusel kontrollida, kas olemasolevad teenuspaketid vastavad tegelikele vajadustele ja mahtudele. Seda on kõige mugavam teha SK e-teeninduses.

Klientidel, kes muudatusega nõustuvad, hakkab 1. oktoobril 2020 automaatselt kehtima uus hinnakiri. Kliendid, kes muudatustega ei nõustu, saavad olemasoleva lepingu enne muudatuste jõustumist lõpetada.

Kui soovite muudatuste kohta rohkem informatsiooni, kirjutage palun e-posti aadressile sales[A]skidsolutions.eu.