SK

Prindi

Homme 3-vaatuseline seminar digitaalallkirjast

03.12.2002

Homme toimub Tallinna Linnateatri Taevalaval 3-vaatuseline seminar "Digitaalallkiri praktikas - tehnoloogia ja
lahendused". Tasuta seminaril käsitletakse ID-kaardi ja digitaalallkirja rakendamist tehnoloogilisest ja praktilisest vaatevinklist.

IT-firmade ja riigiasutuste huvi seminari vastu on olnud äärmiselt aktiivne ja uusi osalejaid enam ei registreerita, kuid väljajäänutel pole põhjust muretsemiseks - peale seminari lõppu on veebis saadaval kõik materjalid ja kokkuvõtted.

AS Sertifitseerimiskeskuse juhataja Ain Järve hinnangul pole sedavőrd laiahaardelist ID-kaardi ja digiallkirja rakendamisele keskendunud ajurünnakut varem toimunud.

"Ootame seminarile nii era- kui avaliku sektori IT-juhte ning spetsialiste, et vahetada seisukohti digiallkirja rakendamise vőimaluste üle," ütles Järv.

Seminaril esinevad ettekannetega Alar Ehandi, Ain Järv, Arvo Ott, Tarvi Martens, Jaan Murumets, Veiko Sinivee ja Linnar Viik.

Seminari korraldajateks on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi Riigi Infosüsteemide Osakond, Eesti Infotehnoloogia- ja Telekommunikatsiooniettevőtjate Liit, Sihtasutus Vaata Maailma ja AS Sertifitseerimiskeskus.

Lisainfo:
Jaanus Kase
AS Sertifitseerimiskeskus
Kommunikatsioonijuht
Tel. (0) 610 1885
GSM 050 79 276
E-post: jaanus.kase@sk.ee
www.sk.ee