SK

Prindi

DigiDocService teenuse osutamine on lõppenud

01.10.2020

Täna, 1. oktoobril 2020, lõpetas SK ID Solutions DigiDocService teenuse pakkumise. Enamus e-teenustest on üle läinud uutele lahendustele või teevad seda graafikujärgselt järgnevate kuude jooksul.

2004. aastal kasutusele võetud DigiDocService teenuse lõpetamine on osa SK strateegilisest suunast lõpetada täielikult allkirjade loomise, allkirjade valideerimise ja konteinerite koostamise teenuse pakkumine. Selle muutusega keskendub SK ID Solutions veelgi enam autentimis- ja allkirjastamisvahendite arendamisele.

Mobiil-ID-ga autentimist või allkirjastamist võimaldavatele e-teenustele pakume juba alates 2019. aasta algusest modernset Mobiil-ID teenuse REST API liidest. Mobiil-ID REST API liidesega on DigiDocService veebiteenusest oluliselt lihtsam oma e-teenuseid integreerida, kuna see on paremini kontsentreeritud funktsionaalsusega ja väga sarnane Smart-ID teenuse liidesele.

DigiDoc4 töölaua tarkvara kasutamine ei ole DigiDocService teenuse lõpetamisest mõjutatud, kui kasutatakse ID-tarkvara alates versioonist 20.01. Rohkem muudatusi lõppkasutaja jaoks uuele liidesele üleminek kaasa ei too.

Kui teil on küsimusi SK poolt pakutavate teenuse osas või vajate tehnilist tuge siis kirjutage: support[A]skidsolutions.eu.