SK

Prindi

Delfi: SK-s saab tõesti miljonite inimeste elu päriselt paremaks ja turvalisemaks muuta

01.12.2022

Delfi avaldas artikli põhjustest, miks on SK ID Solutions üks ihaldatumatest tööandjatest Balti riikides. Ülevaates tuuakse välja, et SK meeskonna üks peamisi motivaatoreid on vastutus suurte ja oluliste asjade eest – aidata miljonitel inimestel end turvaliselt autentida ning e-teenustel ja teistel ettevõtetel kiiresti piiriüleselt kasvada.

2007. aastal SK ID Solutionsisse kvaliteedijuhiks tulnud Katrin Laas-Mikko, kes juhib praegu 10-liikmelist meeskonda, ütleb, et tema töö on põnev pidevalt muutuvate riskide pärast: " E-identiteedi pakkumine ja kaitsmine on äge töö ning täis igapäevaseid väljakutseid. „Ühelt poolt koordineerime kogu ettevõtte infoturvet ehk valvame, et meie ettevõte, meie inimesed ja meie teenused oleksid alati kaitstud, miljonid inimesed saaksid turvaliselt autentida ja pangas ülekandeid teha. Ja teisalt abistame teisi SK tiime, et meie teenused vastaksid alati kõrgeimatele turvastandarditele.".

Suure vastutusega meeskonnaliidriks saamise retsept on Katrini sõnul pidev areng: „Kui keegi tahab milleski paremaks saada või uut oskust omandada, siis SK annab alati võimaluse. Sest sellest võidavad kõik – nii töötaja, kogu ettevõte kui ka kõik need, kes SK teenuseid kasutavad. Targemad inimesed teevad nupukamaid asju.”

Katrin on aastaid oma meeskonda kasvatanud ja koos hoidnud ning teab väga hästi, miks SK ID Solutions on üks atraktiivsemaid tööandjaid Eestis, Lätis ja Leedus: " „Me hoolime igast töötajast ja see pole lihtsalt klišee. See on päriselt nii ja meie inimesed võivad alati kindlad olla, et nad ei ole oma murede ega rõõmudega kunagi üksi.“

Artiklis tsiteeritakse ka siseteenuste tiimijuhti Maili Saiat, kes hoolitseb selle eest, et kõik alates e-postist kuni konverentsitehnikani töötaks täna paremini kui eile: teda motiveerib ühise eesmärgi eest seismine: „Minu jaoks on väga tähtis, et saan paljudes teemades kaasa rääkida. Näen, et minu panust hinnatakse ja töötame kõik ühe eesmärgi nimel. See motiveerib kõvasti ja paneb hommikuti silmad särama.“.

Artikkel ilmus 2022. aastal Delfis.