SK

Prindi

SK vahetab DigiDocService veebiteenuse sertifikaadi

12.04.2012

Seoses DigiDocService veebiteenuse (https://digidocservice.sk.ee) sertifikaadi aegumisega võtab AS Sertifitseerimiskeskus antud teenuses alates 27. aprillist kell 00:00 kasutusele uue SSL sertifikaadi.

Antud muudatus puudutab süsteeme, kuhu on realiseeritud DigiDocService veebiteenuse baasil autentimine, allkirjastamine ja/või digitaalallkirjade kontroll.

Muudatusest tulenevalt tuleb rakendustes, kus verifitseeritakse DigiDocService teenussertifikaati vastu sertifikaadi väljaandja ahelat, välja vahetada ka ahela sertifikaadid. Juhime tähelepanu asjaolule, et uus teenussertifikaat on välja antud senisest erineva sertifitseerija alt, milleks on KLASS3-SK 2010.

Uus digidocservice.sk.ee sertifikaat on alla laetav PEM formaadis siit. Tema väljaandja KLASS3-SK 2010 sertifikaat on alla laetav PEM formaadis siit. Kõik sertifikaadid on kättesaadavad www.sk.ee/certs.

Oleme uuendanud ka näidisrakendused (lisanud KLASS3-SK 2010 sertifikaadi toe) :
- Mobiil-ID autentimise näidisrakendus
- Mobiil-ID allkirjastamise näidisrakendus

Süsteeme, mis baseeruvad DigiDoc teekidel ning kasutavad OCSP kehtivuskinnituse teenust antud muudatus ei mõjuta. Ka ei ole mõjutatud DigiDoc3 tarkvara kasutajad.

Täiendavate küsimuste korral palun pöörduge support[A]sk.ee

AS Sertifitseerimiskeskus