SK

Prindi

Teade TEST-SK sertifikaadi tühistamise kohta

19.11.2009

AS Sertifitseerimiskeskus tühistab 1. detsembril 2009 Juur-SK poolt välja antud TEST-SK sertifikaadi (seerianumber 3C B4 25 19).

Tagamaks varem välja antud test ID-kaartide ja ka muude TEST-SK alt väljastatud sertifikaatide kehtivus ja jätkuv kasutamine oleme  tekitanud uue test sertifitseerija TEST Juur-SK ja selle alt on välja antud uus TEST-SK sertifikaat, millega kõik varem välja antud testsertifikaadid ühilduvad. Uus TEST-SK ja TEST Juur-SK sertifikaadid on alla on alla laetavad siit.

Kui teie süsteemides kontrollitakse TEST-SK sertifitseerija kehtivust tühistusnimekirja alusel  tuleb süsteemis häälestatud vana TEST-SK (seerianumbriga 3C B4 25 19) asendada uue TEST-SK sertifikaadiga (seerianumbriga 3C B2 95 B8) ning  lisada süsteemi uus tipmine test sertifitseerija TEST Juur-SK sertifikaat .

Juhul kui lisate oma veebiserveritesse uued TEST-SK sertifikaadid on vajalik sertifikaatide väljavahetamine ka  veebilehitsejate sertifikaadihoidlates. 

DigiDoc teekide kasutajaid muudatus ei puuduta, kuid selguse huvides oleme ka SK poolt levitatavates tarkvara pakettides TEST sertifitseerija sertifikaadid asendanud uutega.

TEST-SK sertifikaadi tühistamine on vajalik lisamaks Juur-SK sertifikaat Mozilla poolt automaatselt levitatavate sertifikaatide hulka.

Täiendavate küsimuste korral palume pöörduda SK klienditoe poole e-posti aadressil support[A]sk.ee.

Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast.

AS Sertifitseerimiskeskus