SK

Prindi

SK osaleb rahvusvahelisel k├╝berturvalisuse konverentsil

21.09.2017

SK ID Solutions (SK) osaleb maailma juhtival küberturvalisuse konverentsil World eID and Cybersecurity, mis sel aastal keskendub turvalistele identiteedilahendustele meie digitaliseeruvas maailmas.

„World eID and Cybersecurity konverents on kindlasti üks olulisemaid küberturvalisuse üritusi Euroopas, kus on koos kõik valdkonna tipud. Tutvustame konverentsil ja messil oma peamisi välisturgudele suunatud teenuseid Smart-ID, e-Tempel ja ajatempliteenus. See on ainulaadne võimalus näidata Eesti innovatsiooni ja meie e-identiteedi lahendusi Euroopale ning mul on hea meel, et SK seda teeb,“ ütles SK ID Solutionsi juht Kalev Pihl.

SK loodud uut identiteedilahendust Smart-ID tutvustavad konverentsil tootejuht Urmo Keskel, kes keskendub Smart-ID tehnilisele poolele ja usaldusteenuste müügijuht Georg Nikolajevski, kes räägib lahenduse ärilisest vaatest. Tehnilise sisuga esitlus keskendub Smart-ID arendamisega seotud väljakutsetele ja innovaatilisele SplitKey tehnoloogiale, millel lahendus põhineb. Ärifookusega ettekanne räägib Smart-ID eduteguritest ja sellest, kuidas lahendus võimaldab piiriülest autentimist ja digiallkirjastamist.

13. korda toimuv World eID and Cybersecurity konverents vaatleb lähemalt turvalisi identiteedilahendusi, nende implementeerimist ja sellega seotud väljakutseid. Samuti räägitakse Euroopa Liidu regulatsioonidest eIDAS ja GDPR, mobiilsetest lahendustest ja asjade internetist. Prantsusmaal toimuva kahepäevase konverentsi raames astub laval üles 70 esinejat erinevatest riikidest.