SK

Prindi

SK ID Solutionsi uus juhatuse liige on Liisa Lukin

10.07.2020

AS SK ID Solutionsi nõukogu nimetas uueks juhatuse liikmeks lisateenuste ärijuhi Liisa Lukini. Pärast seda muudatust jätkab SK juhatus kaheliikmelisena.

„Oleme viimaste aastate jooksul väga kiiresti laienenud nii teenuste kui geograafia mõttes. Kolm aastat tagasi tutvustasime Smart-IDd, mida kasutab nüüdseks üle kolme miljoni inimese, sisenesime täiesti uutele turgudele, avasime esimesed SK välisesindused ning suurendasime Tallinna peakontoris meeskonda. Kindlasti jätkame ambitsioonikate plaanide elluviimist ka tulevikus ning selles on Liisa 10-aastane kogemus äriteenuste müügi, arenduse ja halduse juhtimisel väga vajalik. Seepärast on mul tõesti hea meel tervitada Liisat SK juhatuses,“ ütles SK ID Solutionsi juhatuse esimees Kalev Pihl.

Juhatuse liikmena jätkab Liisa Lukin SK senisel ärijuhi positsioonil, kus tema põhiülesanded on seotud SK ärieesmärkide täitmisega. Liisa vastutab nii igapäevase ärijuhtimise, teenuste müügi, turunduse, kasutajakogemuse juhtimise kui ka tarkvaraarenduse eest.

„Minu asumisega SK juhatusse kaasnevad ka mõningad struktuurimuudatused, mille tulemusel muutub äriteenuste juhtimine kindlasti selgemaks ja ühtsemaks. Sellest võidavad ennekõike meie kliendid ja partnerid, kellele saame pakkuda veel paremat teenust. Teisalt toetavad muudatused meie laienemist nii teenuste kui uute turgude mõttes. Meie plaanid on ambitsioonikad ja mina olen valmis nende elluviimisse panustama,“ ütles Liisa Lukin.

Liisa Lukin on töötanud SK lisateenuste ärijuhina alates SKs tööle asumisest 2008. aastal. Enne seda töötas ta tootearendusjuhina Elisa Eesti ASis.