SK

Prindi

Sertifitseerimiskeskus müüs ID-piletite äri

28.10.2009

AS Sertifitseerimiskeskus müüs ID-pileti keskkonda opereeriva tütarettevõtte Ühendatud Piletid aktsiaseltsile PoohTech.

Sertifitseerimiskeskus, mis on ID-piletite keskkonda edukalt opereerinud enam kui viis aastat, otsustas 15. oktoobril müüa ID-pileti valdkonnaga seotud ettevõtte osa tütarettevõttele Ühendatud Piletid, kuhu kaasatakse investorina AS  PoohTech.

Toimunud muudatuse põhjus on uute investeeringute vajadus, mis võimaldaks laiendada pakutavate piletimüügilahenduste hulka ja  klientide paremat teenindust. Tänu uue ettevõtte selgele fookusele ja uutele investeeringutele muutub teenus klientidele senisest paremaks.

„Valisime pakkujate seast PoohTechi eelkõige tema asutajate hea finantstausta, pikaajaliste strateegiliste visioonide ja kõrge tehnilise võimekuse pärast. Oleme kindlad, et meie senised ID-pileti kliendid saavad ka edaspidi kõrge kvaliteediga teenust tarbida,” kinnitas Sertifitseerimiskeskuse juht Kalev Pihl.

„ID-pileti valdkond on väga innovaatiline ja perspektiivikas. Oleme orienteeritud pikaajalisele ärile ning kindlad, et muudatusest võidavad ennekõike kliendid, ” ütles investor Toivo Annus.

ID-pilet (virtuaalne pilet) on ID-kaardile tuginev toodete ja teenuste eest maksmise ja kontrollimise süsteem.>

AS Sertifitseerimiskeskus on aastast 2001 tegutsev ettevõtte, mille põhiline fookus on olnud elektroonilise identiteediga seotud teenused, sh ID-kaart ja digitaalne allkirjastamine.

AS PoohTech on asutatud 2006. aastal fookusega e-makselahendustele ja nende võimalikule ekspordile teistesse riikidesse. 2007. aastal osteti Lätist e-maksete äri SIA Cmart, millega opereeritakse Lätis 250 punktiga kommunaalmaksete süsteemi.


 

 

 

Lisainformatsioon:

Kalev Pihl
AS Sertifitseerimiskeskus
Juhataja
E-post: kalev.pihl[A]sk.ee
Telefon: 610 1880

Ain Järv
Ühendatud Piletite OÜ
Juhatuse esimees
E-post: ain[A]unitedtickets.ee
Telefon: 5034402