SK

Prindi

Sertifitseerimiskeskus kolis Delta Plazasse

10.08.2009

AS Sertifitseerimiskeskus kolis uutesse ruumidesse ning asub alates augustist ärimajas Delta Plaza aadressil Pärnu mnt 141.

„Sertifitseerimiskeskuse senised ruumid Tallinna Vanalinnas olid jäänud juba ammu kitsaks, seepärast otsisime uut büroopinda juba mõnda aega. Otsustasime Pärnu maanteel asuva Delta Plaza kasuks ennekõike hea juurdepääsu, mugava parkimise ja avarate  400 ruutmeetri suuruste ruumide pärast, mis annab hea võimaluse ehitada vajalikke tehnilisi ruume“ selgitas SK juht Kalev Pihl uue kontori  valiku tagamaid.

Tänu uuele kontorile asuvad kõik 26 töötajat nüüd ühes ruumis koos ja seetõttu tekib ka vähem kommunikatsiooniprobleeme: „Varem olime sunnitud jagama töötajaid kahe maja vahel ning seetõttu liikus ka info mõnikord väikse viivitusega – nüüd on olukord palju parem ja ka kliendid saavad kiiremini teenindatud,“ ütles Pihl.

Pärast kolimist jäid endiseks kõik SK telefonikontaktid lõppklientidele, kes saavad jätkuvalt infot ID-kaardiga seotud küsimuste korral telefonil 1777 ja ID-Piletit puudutavates küsimustes numbril 11800. Sertifitseerimiskeskuse uus postiaadress on Pärnu mnt 141, Tallinn 11314.

SK on aastast 2001 tegutsev ettevõtte, mille põhiline fookus on olnud elektroonilise identiteediga seotud teenused sh ID-kaart ja digitaalne allkirjastamine.

 

Lisainformatsioon:

Kalev Pihl
AS Sertifitseerimiskeskus
Juhataja
E-post: kalev.pihl[A]sk.ee
Telefon: 610 1880