SK

Prindi

Elioni tehnik annab ID-esmaabi Sinu kodus

16.06.2008

Sul on ID-kaart ja kaardilugeja olemas, aga tarkvara on paigaldamata ja kasutama pole ID-kaarti veel hakanud? Või on küll kõik vajalik olemas, aga sellest hoolimata ei õnnestu ID-kaardiga internetis toimetada?

Vaata Maailma Sihtasutusel on rõõm teatada, et nüüd on nendele olukordadele lahendus olemas - koolitatud Elioni tehnik tuleb Sulle tasuta koju või vajadusel ka kontorisse, et lahendada tekkinud probleem. Seejärel ei pea Sa enam muretsema pangalimiitide või oma turvalisuse pärast internetis - ID-kaardi kasutamine teeb elu turvalisemaks ja mugavamaks! Boonusena saada lühikese koolituse ID-kaardi ja Mobiil-ID kasutamise kohta.

Tehniku tellimiseks helista ID-abiliinile 1777 ning anna teada oma probleemist ja abisoovist. Tehnik tuleb kohale 3 tööpäeva jooksul.Pakkumine on mõeldud kõigile huvilistele, nii et räägi sellest võimalusest ka sõpradele-tuttavatele.Kiirusta, sest tasuta on teenus vaid esimesele sajale tellijale!

Tehniku külaskäiku pakub Vaata Maailma Sihtasutus koostöös Elioniga projekti Arvutikaitse 2009 raames. Arvutikaitse 2009 partnerite koostöö eesmärgiks on suurendada inimeste teadlikkust arvuti- ja internetiturvalisusest ning soodustada ID-kaardi ja Mobiil-ID kui lihtsaimate enesekaitsevahendite kasutuselevõttu elektroonilistes toimingutes. Lähem info: www.vaatamaailma.ee