SK

Prindi

Kliendilood

Vaata meie kliendilugusid allpool.

Kuidas anda üle 100 allkirja minutis?

Digitempliga saad dokumente mugavalt massallkirjastada ehk anda kas või üle 100 allkirja minutis. Digitaalne tempel annab kinnituse, et asutus on seotud konkreetse digitaalse dokumendiga, mida pole vahepeal muudetud. Teenust kasutab näiteks SA Innove, mis allkirjastab riiklike lõputunnistusi - 6 tunniga anti tervelt 4000 allkirja.

Digiteenustesse panustav spordiklubi

Eesti suurim spordiklubide kett MyFitness on võtnud kasutusele mugavad digitaalsed lahendused. Tänu liitumislepingu digitaalsele allkirjastamisele saab klient sõltumata asukohast lepingu allkirjastada digitaalselt ID-kaardi või Mobiil-IDga. Digiallkirjastamine pakub ajavõitu ja kuluefektiivsust nii ärile kui ka klientidele.

Kaugligipääs tööarvutile Mobiil-ID abil

Mobiil-ID on riigi poolt tunnustatud isikutuvastusmeetod, mis tagab kaugligipääsu tööarvutile igast maailma nurgast. Kui Sinu äris tuleb tihti ette reisimist, nagu advokaadibüroos Raidla Lejins & Norcous, ei pea Sa muretsema, et tähtsad tööasjad seetõttu tegemata jääks. Mobiil-ID abil pääsed turvaliselt ja mugavalt tööarvutisse nii kodumaalt kui ka mis tahes välisriigist.

Mobiil-IDga isikutuvastus panga kõnekeskuses

SK poolt välja töötatud Mobiil-ID on riiklikult tunnustatud isikutuvastusmeetod, mida kasutab näiteks Swedbanki kõnekeskus. Enne kui klient saab kontakti teenindajaga, on ta juba identifitseeritud - see muudab toimingud kiiremaks, hoiab kokku aega ja aitab pakkuda personaalset teenindust.

Mobiil-ID edulugu Leedus: Omnitel

TeliaSonera gruppi kuuluv Omnitel on Baltimaade suurim mobiilsideoperaator, mille teenuseid kasutab 2 miljonit klienti. Omnitelile kuulub üle poole Leedu mobiilside turust. Koostöö SK-ga ulatub aastasse 2006, mil Omniteli klientidele sai võimalikuks mobiiltelefoni kaudu digitaalallkirjastamine ja e-teenustesse sisselogimine.